načítám ......

  • Dentalcentre.cz s.r.o. profesionální péče Dentalcentre.cz s.r.o. profesionální péče
  • Vytvoříme Vám krásný úsměv! Vytvoříme Vám krásný úsměv!
  • Naše práce je náš koníček Naše práce je náš koníček
  • Individuální přístup! Individuální přístup!
  • Těšíme se na Vaší návštěvu... Těšíme se na Vaší návštěvu...

Navigovaná implantologie !

Nabízíme vám  moderní náhradu  chybějících zubů  - implantáty systém STRAUMANN® a IMPLADENT®. 

Ve spojení 3D CT rentgenu a systému CEREC provádíme navigovanou implantologii! Zvýší se přesnost zavádění implantátu a sníží procento možných komplikací.

Implantologie

Implantáty dokážíplně obnovit fyzickou  funkci chrupu, ale řeší současně psychické i společenské problémy pacientů. „Nové zuby“  nejen dobře vypadají, ale  navracejí i radost z jídla a mluvení.

JAK SE ZUBY DOSUD NAHRAZUJÍ?

Mnozí z vás byli dosud zvyklí na klasické zubní můstky a protézy. Obě řešení člověku pomohou, ale mají i značné nevýhody.

Můstek, jak sám název říká, přemosťuje mezeru mezi zuby. Stejně jako most vyžaduje dva pevné nosné pilíře. K jejich konstrukci je třeba použít dva zdravé, funkční, plnohodnotné zuby. Ty jsou obroušením nenávratně zničeny a již nikdy neplní svou původní funkci tak jako dříve.

Celková zubní náhrada také přináší nemalé problémy. S postupujícím časem protéza stále hůř drží. Důvodem je u někoho postupující úbytek kostní tkáně čelisti pod protézou, u někoho dochází pod protézou ke zbytnění ústní sliznice. Nositel uvolněné protézy nedokáže správně rozmělnit potravu, což může následně způsobit závažné poruchy trávicího ústrojí. Protéza často brání i plnohodnotnému společenskému životu.

 

JAK DLOUHO IMPLANTÁTY VYDRŽÍ?

Do určité míry to bude záviset na vás. Podle pokynů svého zubního lékaře musíte dbát na pravidelnou a důkladnou ústní hygienu. Dobré hygienické podmínky ústní dutiny jsou naprosto nutné!

Zánětlivý proces parodontu může totiž způsobit vyloučení implantátu. V zanícených ústech by implantát mohl nadělat více škody než užitku. Váš zubní lékař má stejně jako vy zájem na dlouhé životnosti vašeho implantátu. Bude vás proto zvát na pravidelné kontroly. Řiďte se jeho pokyny!

Pokud budete o implantáty řádně pečovat, dá se předpokládat, že vám budou sloužit do konce života. Zajímají-li vás čísla, udává se celosvětově, že po řadu let funguje bez problému 85-99 % všech zavedených implantátů.

PROČ PRÁVĚ STRAUMANN? 

Implantáty Straumann jsou celosvětově nejlepší implantační systém. Ve spojení s 3D CT rentgenem a systémem CEREC jsme schopni provádět navigovanou implantologii! Zajistíme tak přesnou pozici implantátu ve vztahu k nabídce kostní tkáně a eliminujeme roziko poškození důležitých struktur jako jsou nervy a cévy.

Pokud si chcete zasloužit to nejlepší doporučujeme Vám implantát Straumann.

PROČ PRÁVĚ IMPLADENT?

Systém Impladent je jedním z nejlépe dokumentovaných systémů dentální implantologie. Vysoká úspěšnost systému je ověřena více než desetiletou klinickou praxí.K výrobě implantátů IMPLADENT je používán vysoce čistý titan dovážený z USA, splňující požadavky mezinárodní normy ISO. Výrobní linky firmy jsou vybaveny nejmodernější obráběcí technologií vyvinutou ve Švýcarsku speciálně pro dentální implantáty. To zajišťuje dosažení maximální přesnosti vyráběných komponent.

Díky dlouholetým zkušenostem při výzkumu v oboru regenerace kostní tkáně vyvinula společnost LASAK vlastní technologii povrchové úpravy dentálních implantátů IMPLADENT. Jedná se o bioaktivní povrch implantátů patentovaný pod názvem STI-Bio. Tento povrch výrazně urychluje tvorbu nové kosti na povrchu implantátu, a i tak dovoluje zkrátit dobu vhojování implantátu až na 6 týdnů. Za příznivých podmínek lze bioaktivní implantáty STI-Bio zatížit okamžitě po zavedení. Klinické studie vyhodnocující zkušenost s novými implantáty IMPLADENT uvádějí úspěšnost vhojování 98,8 %. Touto hodnotou úspěšnosti představuje systém IMPLADENT světovou špičku.

 

MĚLI BYSTE SE BÁT BOLESTI?

Určitě ne. S plnou odpovědností vás můžeme uklidnit. Zavedení implantátu do čelistní kosti není pro vyškoleného zubního lékaře nijak mimořádný zákrok. Provádí se v podmínkách běžné zubní  ordinace v místním injekčním znecitlivění. Zavedení jednoho implantátu trvá asi čtvrt hodiny. Naši pacienti říkají, že zážitek při implantaci se zhruba podobá proceduře při extrakci zubu.

 

 JAK FUNGUJÍ IMPLANTÁTY?

Implantát je umělá náhrada zubního kořene, jež je upevněna v čelistní kosti a ve spojení s pilířem tvoří základ pro připevnění nového zubu. Umělý zub je tedy zakotven podobně jako zdravý zub. Je to jediný způsob, jak získá implantát pevnost a plnou funkčnost, srovnatelnou s původními zuby.

 

JAK PROBÍHÁ OŠETŘENÍ?

Implantace probíhá tak, že lékař vsadí nejprve do vaší čelisti implantát, který má tvar malého šroubku. Jakmile se implantát během následujících 6 - 12 týdnů vhojí, napojí se na tento „šroubek“ druhý díl - tzv. pilíř. Ten má tvar válečku, jenž vystupuje z dásně. Na pilíř se potom jednoduchým způsobem upevní umělý keramický zub. Na pohled nerozeznatelný od zubů původních a pevný při skusu.

 

KOMU IMPLANTÁTY DOPORUČUJEME?

Implantáty doporučujeme všem lidem. Jejich pomocí lze řešit zaplnění mezer, velkých i malých, ale i doplnění zkráceného zubního oblouku. Implantáty doporučujeme i lidem zcela bezzubým. O konkrétním použití vždy rozhoduje lékař na základě celkového zdravotního stavu pacienta.

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací