načítám ......

  • Dentalcentre.cz s.r.o. profesionální péče Dentalcentre.cz s.r.o. profesionální péče
  • Vytvoříme Vám krásný úsměv! Vytvoříme Vám krásný úsměv!
  • Naše práce je náš koníček Naše práce je náš koníček
  • Individuální přístup! Individuální přístup!
  • Těšíme se na Vaší návštěvu... Těšíme se na Vaší návštěvu...

Protetika

Protetika je naší doménou.

Neustále se v oboru vzděláváme. Jen tak dokážeme držet krok s rychlým vývojem.

 

Rozumíme finanční náročnosti ošetření ať jde o jednu zubní korunku, nebo o kompletní rekonstrukci chrupu. Naši lékaři Vám proto navrhnou individuální protetický plán na míru Vašim nárokům a Vaší peněžence.

 

Zhotovujeme:

 

  • Snímací protézy
  • Hybridní protézy
  • Zubní korunky a můstky
  • Implantáty

 

Úkolem protetiky je nahradit chybějící zub, skupiny zubů eventuelně jejich specifické části, které byly poškozny kazem či úrazem. Principem je upevnění zvoleného typu náhrady na tzv. pilíř, tedy na zbroušenou korunku zubu či upravený kořen.

 

V naší zubní ordinaci Vám zhotovíme zubní náhrady fixní či snímatelné dle individuálních potřeb a přání každého pacienta. Protetické práce zhotovujeme v co nejkratším čase pro maximální pohodlí pacienta.

 

Keramická fazeta

Keramická fazeta je tenký plátek keramiky, který může změnit tvar nebo barvu u jednoho zubu, případně i modifikovat celý úsměv. Náš stomatolog nejprve jemně obrousí přední část zubu a následně fazetu na tento zub přilepí. Funkčně a pocitově je fazeta stejná jako vlastní zub a pouhým okem je nerozpoznatelná.

Nyní vyrábíme estetické fasety metodou CEREC napočkání.

 

Korunka

Korunka je obal zubu, vytvořený v laboratoři, který zcela funkčně i esteticky nahradí poškozený nebo ztracený zub. Naše zubní ordinace Vám umožní vybrat si mezi korunkou celokeramickou a metalokeramickou. Dokonalá estetika je u nás prvořadým zájmem.

 

Můstek

Pokud chce stomatolog nahradit chybějící zub jiným způsobem než implantátem, zvolí fixní můstek, tedy zubní náhradu, která je pevně nalepená na obroušené zuby. Můstek překlenuje mezeru z jednoho zubu na druhý, přičemž materiál používáme stejný jako u korunky, to znamená metalokeramiku a celokeramiku.

 

Protéza

Jako provizorní a někdy i definitivní řešení lze vyrobit snímací pryskyřičnou náhradu, která nahrazuje větší počet chybějících zubů, případně nahrazuje ztrátu všech zubů.

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací