načítám ......

  • Dentalcentre.cz s.r.o. profesionální péče Dentalcentre.cz s.r.o. profesionální péče
  • Vytvoříme Vám krásný úsměv! Vytvoříme Vám krásný úsměv!
  • Naše práce je náš koníček Naše práce je náš koníček
  • Individuální přístup! Individuální přístup!
  • Těšíme se na Vaší návštěvu... Těšíme se na Vaší návštěvu...

Konzervační zubní lékařství

Na správně postavené základy lze stavět dům !

Nadstandartní ošetření kořenových kanálků považujeme v třetím tisíciletí za nutnost. Používáme proto plnění kořenových kanálků pomocí rotační endodoncie.

 Při vyšetření používáme Ray-pex! Nezatěžujeme tak Vaše tělo zbytečnými rentgnovými paprsky.

 Za špičku v přístrojové endodoncii považujeme VDW Reciproc - nejnovější jednonástrojový koncept v ošetření kořenových kanálků. Používáme jednorázové kořenové nástroje.

 

Používáme pouze špičkové výplňové materiály! Na kvalitě nešetříme!

Ať zvolíte jakoukoliv výplň zubu, můžete být být klidní. Z každého typu výplňového materiálu používáme vždy ten nejlepší a nejmodernější.

 

Záchovná stomatologie

Záchovná neboli konzervační stomatologie je velmi důležitý obor v rámci zubního lékařství, jenž se zabývá léčbou defektů chrupu, nejčastěji zubního kazu eventuelně poúrazových defektů. Jejím úkolem je odstranění všech kariézních hmot za současného zachování co největšího množství tvrdých zubních tkání následované zhotovením esteticky a funkčně vyhovující výplně eventuelně dostavby. Po komplexním vyšetření lékař navrhne možné varianty ošetření a stanoví individuální léčebný a finanční plán. Při ošetření v naší ordinaci samozřejmě klademe důraz na šetrné a bezbolestné ošetření.

 

Vstupní komplexní vyšetření

Vstupní komplexní vyšetření je neopomenutelnou součástí návštěvy zubního lékaře. Zahrnuje celkové vyšetření chrupu, a to jak pohledem, tak i za využití celé řady moderních diagnostických přístrojů, kterými jsou intraorální kamera a intraorální či panoramatický digitální rentgen umožňující minimalizovat dávku záření na nezbytné minimum, Diagnocam aj. Zubní lékař na základě tohoto vyšetření a s přihlédnutím ke zdravotnímu stavu pacienta a jeho individuálním charakteristikám sestaví léčebný plán, doporučí rozsah léčby a odhadne finanční a časovou náročnost ošetření.

 

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací